FEGIME POLSKA - MAPA ODDZIAŁÓW

Excel-listPobierz pełną listę oddziałów :: 140kB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRINT
LOGO
 

CENTRALA
05-126 Michałów Grabina, Nieporęt
ul. Kwiatowa 14
tel: (22) 772 45 15
grabina@grodno.pl
www.grodno.pl

 
15-111 Białystok
Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2
tel: (85) 743 61 42
bialystok@grodno.pl

 
43-300 Bielsko-Biała
ul. Piekarska 20
tel: (33) 814 02 47 / 48
piekarska@grodno.pl

 
05-840 Brwinów
ul. Partyzantów 15
tel: (22) 729 72 72
partyzantow@grodno.pl

 
85-096 Bydgoszcz
ul. Łużycka 27
tel: (52) 322 08 11
luzycka@grodno.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Wały Dwernickiego 159
tel: (34) 367 10 72
dwernickiego@grodno.pl

 
05-252 Dąbrówka - Centrum dystrybucji
ul. Graniczna 5
tel: (22) 250 17 32 / 33
malopole@grodno.pl

 
36-065 Dynów
ul. Mickiewicza 17
tel: (16) 652 10 44
mickiewicza@grodno.pl

 
19-300 Ełk
ul. Karola Augusta Bahrego 5
tel: (87) 735 15 33
elk@grodno.pl

 
80-557 Gdańsk
ul. Narwicka 2 G
tel: (58) 746 34 10
narwicka@grodno.pl

 
44-100 Gliwice
ul. Wł. Andersa 43
tel: (32) 442 00 96
andersa@grodno.pl

 
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Walczaka 25
tel: (95) 711 72 60
walczaka@grodno.pl

 
86-300 Grudziądz
ul. Chełmińska 208
tel: (56) 669 89 26
chelminska@grodno.pl

 
63-200 Jarocin
ul. Szubianki 19
tel: (62) 740 62 73
szubianki@grodno.pl

 
40-600 Katowice
ul. Kościuszki 227
tel: (32) 253 08 90
kosciuszki@grodno.pl

 
25-320 Kielce
ul. Domaszowska 85
tel: (41) 260 80 53
domaszowska@grodno.pl

 
62-510 Konin
ul. Zakładowa 7
tel: (63) 220 23 96
zakladowa@grodno.pl

 
30-363 Kraków
ul. Rzemieślnicza 20A
tel: (12) 263 64 20
rzemieslnicza@grodno.pl

 
22-300 Krasnystaw
ul. Nieczaja 4
tel: (82) 576 25 40
nieczaja@grodno.pl

 
20-468 Lublin
ul. Energetyków 47
tel: (81) 524 48 55
energetykow@grodno.pl

 
91-341 Łódź
ul. Brukowa 14 bud A
tel: (42) 611 00 12
brukowa@grodno.pl

 
05-300 Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 209
tel: (25) 740 55 51
warszawska@grodno.pl

 
10-421 Olsztyn
ul. Leonharda 7
tel: (89) 534 11 05 / 06
olsztyn@grodno.pl

 
45-005 Opole
ul. Budowlanych 2 A
tel: (77) 423 24 44
budowlanych@grodno.pl

 
41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 165
tel: (32) 767 42 25
bytomska@grodno.pl

 
60-801 Poznań
ul. Marcelińska 18
tel: (61) 865 60 83
marcelinska@grodno.pl

 
60-689 Poznań
ul. Obornicka 348
tel: (61) 827 25 71
obornicka@grodno.pl

 
37-700 Przemyśl
ul. Bohaterów Getta 63
tel: (16) 675 02 55
bohaterowgetta@grodno.pl

 
26-612 Radom
ul. Biznesowa 2 róg 1905r
tel: (48) 685 50 39
biznesowa@grodno.pl

 
35-105 Rzeszów
ul. Boya Żeleńskiego 23
tel: (17) 854 97 49
boyazelenskiego@grodno.pl

 
27-600 Sandomierz
ul. Trześniowska 2
tel: (15) 832 99 96
trzesniowska@grodno.pl

 
41-205 Sosnowiec
Al. Józefa Mireckiego 22
tel: (32) 269 40 57
mireckiego@grodno.pl

 
16-400 Suwałki
ul. Przytorowa 19
tel: (87) 735 15 16
przytorowa@grodno.pl

 
71-083 Szczecin
ul. Santocka 39
tel: (91) 350 70 04
santocka@grodno.pl

 
41-600 Świętochłowice
ul. Katowicka 51
tel: (32) 770 37 54
katowicka@grodno.pl

 
87-100 Toruń
ul. Polna 53
tel: (56) 623 42 62
polna@grodno.pl

 
58-309 Wałbrzych
ul. Wieniawskiego 37
tel: (74) 660 68 01
wieniawskiego@grodno.pl

 
02-180 Warszawa
Al. Krakowska 219
tel: (22) 886 62 02
krakowska@grodno.pl

 
01-854 Warszawa
ul. Broniewskiego 74
tel: (22) 633 88 70
broniewskiego@grodno.pl

 
00-344 Warszawa
ul. Dobra 26
tel: (22) 826 16 12
dobra@grodno.pl

 
00-344 Warszawa - sklep
ul. Dobra 26
tel: (22) 826 16 12
dobra@grodno.pl

 
00-344 Warszawa - Tamka
ul. Dobra 26
tel: (22) 692 16 72
dobra@grodno.pl

 
04-246 Warszawa
ul. Marsa 46A
tel: (22) 815 91 45
marsa@grodno.pl

 
03-186 Warszawa
ul. Modlińska 103
tel: (22) 250 17 39
modlinska@grodno.pl

 
02-673 Warszawa
ul. Postępu 25
tel: (22) 843 50 63
postepu@grodno.pl

 
02-819 Warszawa
ul. Puławska 294
tel: (22) 644 91 46
pulawska@grodno.pl

 
03-671 Warszawa
ul. Radzymińska 186
tel: (22) 250 17 34
radzyminska@grodno.pl

 
02-971 Warszawa
ul. Waflowa 1
tel: (22) 642 17 03
waflowa@grodno.pl

 
00-679 Warszawa
ul. Wilcza 51
tel: (22) 621 86 69
wilcza@grodno.pl

 
01-229 Warszawa
ul. Wolska 91
tel: (22) 862 70 38
wolska@grodno.pl

 
32-020 Wieliczka
ul. Lednicka 16
tel: (12) 444 11 44
lednicka@grodno.pl

 
53-657 Wrocław
ul. Długa 11/13
tel: (71) 349 55 51
dluga@grodno.pl

 
58-427 Wrocław
ul. Krakowska 33
tel: (71) 723 01 42
krakowska33@grodno.pl

 
65-113 Zielona Góra
ul. Dąbrowskiego 55
tel: (68) 411 13 16
dabrowskiego@grodno.pl

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab