FEGIME POLSKA - MAPA ODDZIAŁÓW

Excel-listPobierz pełną listę oddziałów :: 140kB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

PRINT

 
43-300 Bielsko-Biała
ul. Piekarska 20
tel: (33) 814 02 47 / 48
piekarska@grodno.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Wały Dwernickiego 159
tel: (34) 367 10 72
dwernickiego@grodno.pl

 
44-100 Gliwice
ul. Wł. Andersa 43
tel: (32) 442 00 96
andersa@grodno.pl

 
40-600 Katowice
ul. Kościuszki 227
tel: (32) 253 08 90
kosciuszki@grodno.pl

 
41-940 Piekary Śląskie
ul. Bytomska 165
tel: (32) 767 42 25
bytomska@grodno.pl

 
41-205 Sosnowiec
Al. Józefa Mireckiego 22
tel: (32) 269 40 57
mireckiego@grodno.pl

 
41-600 Świętochłowice
ul. Katowicka 51
tel: (32) 770 37 54
katowicka@grodno.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Sikorskiego 13/1
tel: (34)361-08-43
czestochowa@kopel.com.pl

 
40-203 Katowice
ul. Rozdzieńskiego 188B
tel: (32) 781-49-49
katowice@kopel.com.pl

 
43-190 Mikołów
ul. Wyzwolenia 34
tel: (32) 738-25-35
mi@libra.com.pl

 
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Towarowa 4
tel: (32) 768-31-76
tg@libra.com.pl

CENTRALA
43-300 Bielsko-Biała
ul. Rzeźnicza 9
tel: (33) 498-98-82
bb@libra.com.pl
www.libra.com.pl

 
41-500 Chorzów
ul. 3 Maja 21/1
tel: (32) 241-11-50
ch@libra.com.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Równoległa 68/74
tel: (34) 370-95-43
czestochowa@nowaelektro.pl

 
41-303 Dąbrowa Górnicza
al. Marszałka J. Piłsudskiego 6
tel: (32) 264-14-31
dabrowa.gornicza@nowaelektro.pl

 
41-100 Siemianowice
ul. Kapicy 9
tel: (32) 228-29-36
siemianowice@nowaelektro.pl

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab