30/06/2023

Po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią, po raz 17-sty społeczność FEGIME spotkała się na Kongresie Grupy. Tym razem na lokalizację wybrano Hamburg, a FEGIME zaprezentowało postępy w rozwoju 6 filarów swojej globalnej strategii. Dominowały zagadnienia z dziedziny Zrównoważonego Rozwoju i Cyfryzacji. Swoją obecność zaznaczyła również FEGIME Future - młode pokolenie hurtowników, które uczestniczy w indywidualnie przygotowanej formacji dla sukcesorów firm rodzinnych.

16/06/2023

Kolejna edycja FEGIME Day za nami! W tym roku nasz Niebieski Zespół zakupowy wylądował w Białce Tatrzańskiej i razem z firmą ETI próbowaliśmy ujarzmić wartki nurt Dunajca podczas spływu pontonowego. Operacja się udała, nurt Dunajca przeżył i ma się dobrze! :) Zespół mógł polegać wyłącznie na sobie w pokonywaniu rzecznych zawirowań, a pełna współpraca zespołu w operowaniu wiosłami pozwalała nam utrzymać kurs spływu i w pełni sterować naszą łódką. Mieliśmy wspaniały warsztat pracy zespołowej!

27/06/2022

Co roku hurtownie zrzeszone w FEGIME w ramach FEGIME Day organizują szereg wydarzeń popularyzujących naszą niebieską społeczność. W tym roku w Polsce zorganizowaliśmy wraz z firmą Bitner warsztaty doskonalenia techniki jazdy. Przedmiotem ćwiczeń były zasady jazdy defensywnej w szczególności dalekiej wyprzedzającej obserwacji i planowania najbliższych manewrów pod kątem unikania dostrzeżonych lub spodziewanych zagrożeń. Promujemy odpowiedzialne kierowanie pojazdami w ruchu drogowym oraz świadome unikanie dających się przewidzieć zagrożeń.

POPRZEDNIE
 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab