FEGIME
HISTORY / HISTORIA

FEGIME Polska powstało pod nazwą Polskie Hurtownie Elektryczne w kwietniu 2003 roku. Połączenie sił i doświadczeń hurtowni znanych na rynku elektrotechnicznym od ponad 20 lat, pozwala efektywniej wykorzystywać atuty firm, dla celów grupy. W 2004r. Polskie Hurtownie Elektryczne wstąpiły w szeregi europejskiego zrzeszenia hurtowni elektrotechnicznych FEGIME. Wychodząc naprzeciw integracji wizerunku tej europejskiej sieci, w grudniu 2006r. podjęto decyzję o zmianie nazwy polskiej grupy z Polskie Hurtownie Elektryczne na FEGIME Polska zachowując jednak w dalszym ciągu prawo do nazwy i loga PHE.

Od 2006r. FEGIME Polska współtworzy Forum Elektrotechniki Polskiej (FEP), organizację zrzeszającą hurtownie z kapitałem polskim. Jesteśmy również udziałowcem ETIM Polska – firmy odpowiedzialnej za stworzenie jednolitej klasyfikacji towarów elektrotechnicznych.

FEGIME

OUR ESSANCE / SEDNO DZIAŁANIA

Działamy jako europejski generator biznesu. Wierzymy, że jedność naszych organizacji krajowych czyni je silniejszymi i zwiększa ich siłę oddziaływania na rynek.

Uważamy, że prawdziwa jedność powinna respektować indywidualizm każdego z członków. W FEGIME chronimy różnorodność, która objawia się poprzez wielokulturowość naszych organizacji zrzeszonych w 18 krajach.

Wierzymy, że nasza obecność geograficzna w Europie zbliża nas do naszych klientów, dostawców i wzajemnie do siebie.

OUR VALUES / NASZE WARTOŚCI

Rodzina, energia działania, solidność i doświadczenie to wartości, które przyświecają naszemu działaniu.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami i dostawcami wsparte najlepszymi praktykami i wiedzą wymienianą na szczeblu całej europejskiej grupy.

Nasze wspólne idee i wartości tworzą jedność.

film
NEWS / AKTUALNOŚCI

Po kilku latach przerwy spowodowanej pandemią, po raz 17-sty społeczność ...
>>czytaj więcej

Kolejna edycja FEGIME Day za nami! W tym roku nasz Niebieski Zespół...
>>czytaj więcej

Co roku hurtownie zrzeszone w FEGIME w ramach FEGIME Day organizują...
>>czytaj więcej

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab