FEGIME
ABOUT US / O NAS

Jesteśmy jedną z najbardziej znaczących sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Zrzeszamy 6 hurtowni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy na rynku elektrotechniki: ELTECH, GRODNO, KOPEL, KWANT HE, LIBRA, NOWA ELEKTRO.

Nasze hurtownie są bardzo dobrze notowane na rynku ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, jak również świetną jakość oferowanych produktów oraz ich dostępność.

Łączymy niezależność i elastyczność, która charakteryzuje firmy rodzinne oraz najlepsze praktyki wypracowane na poziomie europejskim usprawniające szybką i efektywną obsługę naszych klientów.

Oferujemy nowe podejście do klienta na rynku, bazujące na bliskości i zaufaniu, łącząc siłę grupy ze sprawnością oraz perfekcyjną obsługą w każdej naszej hurtowni. Gwarantujemy dostęp do najlepszych marek naszej branży oraz fachowego wsparcia technicznego. Zapewniamy długoterminowe i godne zaufania relacje.

FEGIME

OUR ESSANCE / SEDNO DZIAŁANIA

Działamy jako europejski generator biznesu. Wierzymy, że jedność naszych organizacji krajowych czyni je silniejszymi i zwiększa ich siłę oddziaływania na rynek.

Uważamy, że prawdziwa jedność powinna respektować indywidualizm każdego z członków. W FEGIME chronimy różnorodność, która objawia się poprzez wielokulturowość naszych organizacji zrzeszonych w 18 krajach.

Wierzymy, że nasza obecność geograficzna w Europie zbliża nas do naszych klientów, dostawców i wzajemnie do siebie.

OUR VALUES / NASZE WARTOŚCI

Rodzina, energia działania, solidność i doświadczenie to wartości, które przyświecają naszemu działaniu.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami i dostawcami wsparte najlepszymi praktykami i wiedzą wymienianą na szczeblu całej europejskiej grupy.

Nasze wspólne idee i wartości tworzą jedność.

film
NEWS / AKTUALNOŚCI

Niech istota Świąt Wielkanocnych napełni Państwa siłą oraz...
>>czytaj więcej

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru naszego newslettera FEGIME Voice. Wersja elektroniczna jest...
>>czytaj więcej

W tym roku kolejna edycja Akademii FEGIME - FAMP odbyła się w Warszawie. To był niezwykle aktywny...
>>czytaj więcej

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab