FEGIME POLSKA - MAPA ODDZIAŁÓW

Excel-listPobierz pełną listę oddziałów :: 140kB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRINT
LOGO
 

CENTRALA
62-080 Sady k. Poznania (Tarnowo Podgórne)
ul. Rolna 1
tel: (61) 896-27-12
nowaelektro@nowaelektro.pl
www.nowaelektro.pl

 
15-620 Białystok
ul. Elewatorska 9
tel: (85) 879-90-60
bialystok@nowaelektro.pl

 
85-738 Bydgoszcz
ul. Szajnochy 11
tel: (52) 320-94-80
bydgoszcz@nowaelektro.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Równoległa 68/74
tel: (34) 370-95-43
czestochowa@nowaelektro.pl

 
41-303 Dąbrowa Górnicza
al. Marszałka J. Piłsudskiego 6
tel: (32) 264-14-31
dabrowa.gornicza@nowaelektro.pl

 
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 2 (budynek B19D)
tel: (55) 237-13-36
elblag@nowaelektro.pl

 
81-036 Gdynia
ul. Hutnicza 42
tel: (58) 623-50-99
gdynia@nowaelektro.pl

 
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Cicha 4
tel: (95) 723-97-03
gorzow@nowaelektro.pl

 
25-435 Kielce
ul. Orzeszkowej 52
tel: (41) 345-01-08
kielce@nowaelektro.pl

 
30-363 Kraków
ul. Rzemieślnicza 20
tel: (12) 341-01-30
krakow@nowaelektro.pl

 
82-500 Kwidzyn
ul. Grunwaldzka 36
tel: (55) 261-26-11
kwidzyn@nowaelektro.pl

 
21-100 Lubartów
ul. Nowodworska 7
tel: (81) 854-16-22
lubartow@nowaelektro.pl

 
20-474 Lublin
ul. Smoluchowskiego 2
tel: (81) 441-71-42
lublin@nowaelektro.pl

 
91-341 Łódź
ul. Brukowa 12
tel: (42) 250-35-00
lodz@nowaelektro.pl

 
10-416 Olsztyn
ul. Towarowa 9
tel: (89) 526-69-24
olsztyn@nowaelektro.pl

 
07-410 Ostrołęka
ul. Zawadzkiego 'Zośki' 6
tel: 695-480-557
ostroleka@nowaelektro.pl

 
60-691 Poznań
ul. Obornicka 287
tel: (61) 822-10-29
poznan.obornicka@nowaelektro.pl

 
61-005 Poznań
ul. Świętego Michała 100
tel: (61) 876-69-09
poznan.sw_michala@nowaelektro.pl

 
24-100 Puławy
ul. Lubelska 55
tel: (81) 886-56-40
pulawy@nowaelektro.pl

 
35-082 Rzeszów
ul. Architektów 3A
tel: (17) 860-31-80
rzeszow@nowaelektro.pl

 
62-080 Sady k. Poznania (Tarnowo Podgórne)
ul. Rolna 1
tel: (61) 896-27-00
sady@nowaelektro.pl

 
41-100 Siemianowice
ul. Kapicy 9
tel: (32) 228-29-36
siemianowice@nowaelektro.pl

 
76-200 Słupsk
ul. Kilińskiego 29
tel: (59) 842-83-90
slupsk@nowaelektro.pl

 
87-100 Toruń
ul. Mazowiecka 63/65
tel: (56) 619-26-90
torun@nowaelektro.pl

 
03-118 Warszawa - Białołęka
ul. Mehoffera 75
tel: (22) 889-55-55
warszawa.mehoffera@nowaelektro.pl

 
02-180 Warszawa - Okęcie
ul. Krakowska 99
tel: (22) 868-11-54
warszawa.al_krakowska@nowaelektro.pl

 
87-800 Włocławek
ul. Kruszyńska 33
tel: (54) 234-48-26
wloclawek@nowaelektro.pl

 
50-541 Wrocław
al.Armii Krajowej 62
tel: (71) 333-23-20
wroclaw@nowaelektro.pl

 
95-100 Zgierz - magazyn centralny
ul. Barwnikowa 28
tel: (42) 288-32-70
zgierz@nowaelektro.pl

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab