FEGIME POLSKA - MAPA ODDZIAŁÓW

Excel-listPobierz pełną listę oddziałów :: 140kB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRINT
LOGO
 

CENTRALA
87-100 Toruń
ul. Polna 107
tel: (56) 669-14-00
hurtownia@kopel.com.pl
www.kopel.pl

 
85-766 Bydgoszcz
ul. Fordońska 246
tel: (52) 329-90-23
bydgoszcz@kopel.com.pl

 
77-100 Bytów
ul. Dworcowa 18
tel: (59) 822-39-30
bytow@kopel.com.pl

 
89-600 Chojnice
ul. Kard.St.Wyszyńskiego 20
tel: (52) 397-30-88
chojnice@kopel.com.pl

 
42-200 Częstochowa
ul. Sikorskiego 13/1
tel: (34)361-08-43
czestochowa@kopel.com.pl

 
82-300 Elbląg
ul. Grunwaldzka 2 Teren Giełdy Elbląskiej hala B-29
tel: (55) 236-74-74
elblag@kopel.com.pl

 
80-560 Gdańsk
ul. Żaglowa 1
tel: (58) 347-81-51
gdansk@kopel.com.pl

 
67-200 Głogów
ul. Brzeska 7A
tel: (76) 835-09-36
glogow@kopel.com.pl

 
09-500 Gostynin
ul. Przemysłowa 7
tel: (24) 235-25-81
gostynin@kopel.com.pl

 
86-300 Grudziądz
ul. A. Mickiewicza 39a
tel: (56) 462-55-57
grudziadz@kopel.com.pl

 
40-203 Katowice
ul. Rozdzieńskiego 188B
tel: (32) 781-49-49
katowice@kopel.com.pl

 
62-510 Konin
ul. Makowa 11
tel: (63) 245-08-81
konin@kopel.com.pl

 
76-039 Koszalin
Biesiekierz,Stare Bielice 7b
tel: (94) 316-30-23
koszalin@kopel.com.pl

 
67-100 Nowa Sól
ul. Głogowska 1a
tel: (68) 387-28-85
nowa.sol@kopel.com.pl

 
09-409 Płock
ul. Żyzna 1
tel: (24) 364-77-77
plock@kopel.com.pl

 
60-462 Poznań
ul. Szarych Szeregów 44
tel: (61) 842-57-27
poznan@kopel.com.pl

 
35-105 Rzeszów
ul. Przemysłowa 7B
tel: (17) 852-48-16
rzeszow@kopel.com.pl

 
37-450 Stalowa Wola
ul. Niezłomnych 37
tel: (15) 843 95 04
stalowa.wola@kopel.com.pl

 
95-010 Stryków
ul. A Mickiewicza 6
tel: (42) 712-08-99
strykow@kopel.com.pl

 
39-400 Tarnobrzeg
ul. Sienkiewicza 108
tel: (15) 823-78-35
tarnobrzeg@kopel.com.pl

 
87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 16
tel: (56)664-19-00
torun@kopel.com.pl

 
54-201 Wrocław
ul. Przedmiejska 6-10
tel: (71) 359-75-61
wroclaw@kopel.com.pl

 
22-400 Zamość
ul. Przemysłowa 2
tel: (84) 638-43-97
zamosc@kopel.com.pl

 
65-705 Zielona Góra
ul. Naftowa 2b
tel: (68) 323-87-00
zielona.gora@kopel.com.pl

 
68-100 Żagań
ul. Nowogródzka 8
tel: (68) 477-46-66
zagan@kopel.com.pl

 
68-200 Żary
ul. Wapienna 3
tel: (68) 477-18-88
zary@kopel.com.pl

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab