22/06/2019

FEGIME Day w GRODNIE przebiegał w duchu sportowym. Na terenie Centrum Piłkarskiego FCB Escola Varsovia odbyła się X Jubileuszowa Edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa GRODNO S.A. Grodno Cup 2019. W turnieju udział wzięły 23 drużyny z całej Polski m.in dostawcy: ORNO, CAME, Lena Lighting. I miejsce po raz pierwszy zajęła drużyna GRODNA!

31/05/2019

31 maja w Nicei odbył się 16-sty Kongres FEGIME. FEGIME zaprezentowało swoją strategię rozwoju na najbliższe lata. W wydarzeniu wzięło udział ponad 350 osób: hurtownicy FEGIME wraz z przedstawicielami 2 nowych krajów członkowskich: Danii i Argentyny, dostawcy europejscy oraz dostawcy krajowi. Do zobaczenia za 2 lata na kolejnym kongresie w Rydze.

17/04/2019

17 kwietnia kadra młodego pokolenia FEGIME Future oraz zespół dyrektorów zakupowych wzięli udział w 2-dniowym szkoleniu w centrum zastosowań światła LAC Signify w Pile. Była to świetna okazja do omówienia bieżących trendów w sektorze oświetlenia, zapoznania się z nowościami w ofercie Signify, jak również obejrzenia w praktyce zastosowań światła w obiektach handlowych, użyteczności publicznej, biurowej oraz zastosowań zewnętrznych z uwzględnieniem systemów starowania światłem oraz generowanie oszczędności energetycznej. Jest to część programu wdrożeniowego dla młodego pokolenia hurtowników FEGIME.

NASTĘPNE POPRZEDNIE
 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab