FEGIME
ABOUT US / O NAS

Jesteśmy jedną z najbardziej znaczących sieci dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. Zrzeszamy 7 hurtowni z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem pracy na rynku elektrotechniki: ACEL, ASAJ, ELTECH, GRODNO, KOPEL, LIBRA, NOWA ELEKTRO.

Nasze hurtownie są bardzo dobrze notowane na rynku ze względu na wysoki poziom świadczonych usług, jak również świetną jakość oferowanych produktów oraz ich dostępność.

Łączymy niezależność i elastyczność, która charakteryzuje firmy rodzinne oraz najlepsze praktyki wypracowane na poziomie europejskim usprawniające szybką i efektywną obsługę naszych klientów.

Oferujemy nowe podejście do klienta na rynku, bazujące na bliskości i zaufaniu, łącząc siłę grupy ze sprawnością oraz perfekcyjną obsługą w każdej naszej hurtowni. Gwarantujemy dostęp do najlepszych marek naszej branży oraz fachowego wsparcia technicznego. Zapewniamy długoterminowe i godne zaufania relacje.

FEGIME

OUR ESSANCE / SEDNO DZIAŁANIA

Działamy jako europejski generator biznesu. Wierzymy, że jedność naszych organizacji krajowych czyni je silniejszymi i zwiększa ich siłę oddziaływania na rynek.

Uważamy, że prawdziwa jedność powinna respektować indywidualizm każdego z członków. W FEGIME chronimy różnorodność, która objawia się poprzez wielokulturowość naszych organizacji zrzeszonych w 18 krajach.

Wierzymy, że nasza obecność geograficzna w Europie zbliża nas do naszych klientów, dostawców i wzajemnie do siebie.

OUR VALUES / NASZE WARTOŚCI

Rodzina, energia działania, solidność i doświadczenie to wartości, które przyświecają naszemu działaniu.

Budujemy długoterminowe relacje z naszymi klientami i dostawcami wsparte najlepszymi praktykami i wiedzą wymienianą na szczeblu całej europejskiej grupy.

Nasze wspólne idee i wartości tworzą jedność.

film
NEWS / AKTUALNOŚCI

Na nadchodzące Święta Wielkanocne życzymy wszystkim naszym Klientom...
>>czytaj więcej

Zapraszamy do lektury aktualnego numeru naszego newslettera FEGIME...
>>czytaj więcej

W dniu 11 lutego odebraliśmy certyfikat dystrybutora firmy Radpol S.A....
>>czytaj więcej

 
Polityka plików cookiesCreated by: Medialab